Iryna Zhdanova: "Відновлення мовлення Голос Донбасу в Авдіівці. Це радіо..."

Iryna Zhdanova в facebook:

Відновлення мовлення Голос Донбасу в Авдіівці. Це радіо також надзвичайно важливий інструмент для допомоги дітям Доньасу в отриманні української освіти. Наш постійний партнер. Об этом сообщает hozvo.in.ua со ссылкой на СМИ.

АВДІЇВКА ВІДНОВЛЕНО МОВЛЕННЯ ГОЛОСУ ДОНБАСУ. НЕЗАБАРОМ ЗЯВЛЯТЬСЯ ЩЕ ДВІ РАДІОСТАНЦІЇ

Чергова інспекція телерадіомовлення в зоні проведення в АТО, цього разу ... - в Авдіївці, дозволила зафіксувати відсутність мовлення радіостанції Голосу Донбасу, що відноситься до Суспільного НСТУ.

На честь Концерн РРТ , бригада з Покровська в найближчі години відновила роботу передавача. Виявилося, що проблема носила технічний характер.

Для додаткового моніторингу аналогового телевізійного та FM-мовлення в Авдіївці, військово-цивільній адміністрації в найближчий час буде передано радіоприймач, телевізор та антену. Дякую за підтримку Куриленко Эдуард .

Загалом, в Авдіївці мовлять 873 кГц - Перший канал Українського радіо Часів Яр, 89,9 МГц - Перший канал УР Костянтинівка, 89,1 МГц - Армія FM Очеретине, 95,7 - Голос Донбасу Авдіївка. Всі мовники отримали дозволи на тимчасове мовлення в зоні проведення АТО від Національної ради.

Також для потреб Авдіївки, на замовлення Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення , Український державний центр радіочастот УДЦР вже прорахував дві додаткові FM-частоти. В найближчий час на них будуть мовити ще дві українські радіостанції.

Розвиток мовлення відбувається в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерство інформаційної політики України .

# АТО , # АВДІЇВКА , # НацРада , # МінСтець , # ДонОДА , # НСТУ , # КРРТ , # УДЦР , # НаціональнаРада , # МІП

ТОП новости

Вход

Меню пользователя