Екснардепа, причетного до можливого розкрадання понад п’яти мільйонів доларів при будівництві житла для військових, відпустили під заставу в 5,5 млн гривень

Дії колишнього депутата в НАБУ кваліфікували за частиною 3 статті 27 ч.5 ст. 191 КК України.

Максим Микитась Об этом сообщает news-mail.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід народному депутату України VIII скликання (група «Воля народу») Максиму Микитасю, який є фігурантом справи про заволодіння майном Національної гвардії України на суму понад 81 млн гривень. Ексдепутату призначили заставу в 5,5 млн гривень. Крім того, він повинен здати закордонний паспорт та інші документи, що дають право на виїзд і в’їзд в Україну. Крім того, щодо Микитася буде застосований електронний браслет, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
Справа розслідується Національним антикорупційним бюро України і стосується можливого розкрадання понад п’яти мільйонів доларів при будівництві житла для військових. Розслідування почалося в 2017 році. Суть схеми, за версією слідства, полягала в тому, що квартири повинні були будуватися в елітному районі Києва (Печерськ), а військовослужбовці за фактом отримували квартири в передмісті столиці (в районі метро «Бориспільська»). Їх вартість виявилася майже на 82 млн гривень меншою, ніж обіцяні квартири на Печерську.

Нагадаємо, колишній командувач Національною гвардією України Юрій Аллеров також може вийти з СІЗО під заставу. Необхідну суму — 4,8 мільйона гривень — вже внесли на рахунок.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/eksnardepa-prychetnoho-do-mozhlyvoho-rozkradannia-ponad-piaty-milioniv-dolariv-pry-budivnytstvi-zhytla-dlia-viiskovykh-vidpustyly-pid-zastavu-v-55-mln-hryven-298010.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя