Путін заявив, що гіперзвукова зброя зробила безглуздим стримування Росії

последние новости в Украине останні новини в Україні


"Після того, як у нас з’явилась гіперзвукова зброя, стали безглуздими спроби знешкодити ядерний потенціал Росії".

Об этом сообщает Руспрес

Наявність гіперзвукової зброї у Російської федерації зробила безглуздими витрати інших країн на військове стримування РФ.

Про це в четвер, 13 лютого, заявив президент Росії Володимир Путін, повідомляє ТАСС.

За його словами, система протиракетної оборони Заходу спрямована на знешкодження ядерного потенціалу Росії.

"Але після того, як у нас з’явилась гіперзвукова зброя, стали безглузді їх спроби це зробити, і безглуздими стали багатомільярдні витрати, які вони здійснили", — сказав Путін.

Нагадаємо, інформагентства Bloomberg опублікувало інформацію про те, що причиною конституційних реформ і повної зміни уряду міг бути провал плану президента РФ Володимира Путіна створити нову державу з Білоруссю.

Спираючись на зведення двох інсайдерів з апарату чиновників, видання повідомило, що на переговорах в грудні Путін намагався переконати Лукашенко реалізувати до кінця підписаний 20 років тому договір про Союзну державу. В той же час Лукашенко вважає, що його країна повинна залишатися незалежною, і з цієї причини відхилив пропозицію Путіна.

Також повідомлялось, що наступним президентом Росії стане один з людей, що входять в найближче оточення нинішнього глави держави Володимира Путіна — всіх їх об’єднують спільні погляди на багато питань політичної, економічної, зовнішньополітичної порядку денного, а також належність до якоїсь "Корпорації" — спільноті співробітників ФСБ-КДБ.

Таку думку в інтерв’ю виданню "Факти" висловив колишній радник Путіна, а нині старший науковий співробітник Інституту Катона (Вашингтон) Андрій Ілларіонов.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/putin-zayaviv-scho-giperzvukova-zbroya-zrobila-bezgluzdim-strimuvannya-rosii”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя