Онук Назарбаєва попросив політичного притулку у Великій Британії

Aisultan Rakhat via Facebook

Об этом сообщает Руспрес

Айсултан Назарбаєв

Aisultan Rakhat via Facebook


Онук першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Айсултан Назарбаєв попросив політичного притулку у Великій Британії.

Про це він оголосив у своєму Facebook.

За його словами, на кардинальний крок він пішов через тиск сім’ї.

«Я прошу у Великої Британії політичний притулок. Мої останні п’ять років покриті сірими смугами. Пора людям дізнатися, що насправді відбувалося і чому», — написав Айсултан Назарбаєв.

Назарбаєв-молодший заявив, що володіє інформацією про масштабну корупцію між урядами Росії і Казахстану.

За його словами, Казахстан «за копійки» продає свій газ російському Газпрому. Прибуток Росії від корупційної схеми в розмірі $1,5 млрд ділиться між «гаманцями Володимира Путіна, а зокрема, Олексія Міллера, керівника російського Газпрому».

Прибуток казахської сторони в розмірі близько $700 млн ділиться між чоловіком дочки Нурсултана Назарбаєва і колишнім тестем Айсултана.

За його словами, він «виявився в епіцентрі жадібності», коли його мати Даріга Назарбаєва і її чоловік Кайрат Шаріпбаєв захотіли забрати цей контракт собі.

Айсултан пише, що його сім’я побоюється, що він «розкриє свій рот і скаже правду».

Назарбаєв-молодший також допустив, що його можуть вбити.

Нагадаємо, що Айсултан намагався накласти на себе руки в квартирі в Лондоні. Під час інциденту він також вкусив констебля, який намагався йому завадити.

В результаті Айсултан Назарбаєв був засуджений до умовного терміну за напад на поліцейського.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/kazahstan-onuk-nazarbayeva-poprosiv-politichnogo-pritulku-ostanni-novini-50070034.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя